Фабрика «Різдво» - штучні ялинки українського виробника за гуртовими цінами

Новорічні ялинки всіх розмірів, різних кольорів та фактури.
Від оптимальних до преміум-класу.

ЗАВАНТАЖТЕ

ПОВНИЙ ПРАЙС-КАТАЛОГ

Наші переваги

Широкий асортимент

Колір

 • Блакитний
 • Білий
 • Зелений

Типи

 • Настольні
 • Напольні
 • Вуличні

Матеріали

 • Плівка
 • Волосінь
 • 3D пластик

Кращі умови

Доставка

 • Низька ціна
 • Швидка відправка
 • Розумна логістика

Доступні ціни

 • Підприємцям
 • Середньому бізнесу
 • Торгівельним компаніям

Гарантія

 • Відповідає ДСТУ
 • Умови повернення
 • Висока якість

Категорії ялинок

Ефектні ялинки трьох типів

Висота від 25 до 500 см

Штучні ялинки бувають різної висоти. За бажанням можна прикрасити свій робочий стіл маленькою ялинкою, "зріст" якої не перевищує 20 см, а для великих приміщень або відкритих майданчиків можна підібрати зимову красуню вище 10 м. Асортимент, який пропонують виробники, дуже великий, і ви точно зможете підібрати штучну ялинку за смаком и бажаним розміром.

Довжина голок від 4 до 12 см

Довжина окремої голки штучної ялинки має велике значення. Чим більше довжина, тим більш пухнастою виглядає ялинка. Але багато залежить від особистих уподобань покупця. Даний параметр заслуговує на обов’язкову увагу, особливо якщо ви купуєте ялинку дистанційно. Тоді ви будете мати більш розгорнуте уявлення про товар.

Кількість гілок від 14 до 1268 шт.

Загальна кількість гілочок у штучної ялинки – теж важливе питання. Гілочок може бути не дуже багато, якщо вони достатньо об’ємні. Інший варіант – велика кількість дрібних гілочок, які загалом створюють густу крону. Якій ялинці ви надасте перевагу – залежить виключно від вашого смаку.

Кількість ярусів від 5 до 47 шт.

Будь-яка штучна ялинка складається з декількох ярусів, тобто груп гілок. Їх кількість, звичайно, залежить і від висоти самого виробу. Окрім цього, кількість ярусів впливає на зовнішній вигляд самої ялинки. Чим більше ярусів і чим менша відстань між ними, тим більш пухнастою буде ялинка. Зі збільшенням кількості ярусів, як правило, зростає і ціна ялинки.

Встигніть зарезервувати за собою низькі ціни!

Чим ближче Новій рік, тим дорожче.
До подорожчання залишилось:

Дані не будуть передані третім особам.

Наш підхід до якості

Легко збирається і розбирається

Пухнасті гілочки

Надійна упаковка

Шарнірна конструкція

Гілки надійно прикріплені міцною ниткою

Стійка підставка

Про нас

Наша компанія багато років є лідером ринку з виробництва штучних ялинок. Ми пропонуємо штучні ялини всіх розмірів, різних кольорів та фактур – від найдоступніших до преміум-классу.

Штучні ялинки ми постачаємо як на внутрішній ринок, так і експортуємо до Польщі, Чехії, Голландії та інших країн. Наша продукція має бездоганну якість, підтверджену нормативними документами та відгуками покупців.

Чи варто довіряти нам? Для цього є всі підстави. А саме – наша історія, власні технології і стандарти, шана і повага до кожного клієнта. Сподіваємося, що ви зробите вдалий вибір. А ми докладемо всі зусилля, щоб ви були задоволені своєю інвестицією.

Фотогалерея производства

Як працює наше виробництво

Додатковий прибуток

Не секрет, що прибуток «в сезон» часто дорівнює прибутку, який можна заробити протягом року. Найголовніше свято року – це Новий рік, найкращий момент – це підготовка до нього. Недарма кажуть, що очікування свята іноді краще, ніж…

А якщо серйозно, місяць-півтора до Нового року – це золотий час для того, щоб організувати собі додатковий прибуток. Виїзди Санта Клауса по домівкам, святкові сценарії, проведення корпоративів – все це потребує купу турбот і сил.

В свою чергу, ми пропонуємо вам попрацювати з товаром – цілком конкретным, зрозумілим і якісним. Спробуйте продавати штучні ялинки та різні аксесуари до новорічних свят. Для цього вам не потрібно клеїти бороду з вати або надягати костюм зайчика, щоб привернути увагу до товару, який у грудні і так гарантовано потрібен всім.

Як власними силами налагодити цю справу? Зателефонуйте нам, і ми поділимося власним та партнерським досвідом. Якщо коротко – то це може бути реалізація товару через ваш особистий сайт, соціальні мережі, інтернет-магазини, сезонні базари у місцях великого скупчення людей, спеціалізовані виставки тощо. Тут головне – почати аналізувати свої можливості.

Окрім цього, якщо ви маєте власне виробництво новорічного товару (іграшок, мішури, гірлянд, сувенірів тощо), або налагоджені канали ексклюзивних поставок – ми вже маємо з вами предмет для обговорення!

Пишіть, телефонуйте, приходьте до нас на фабрику «Різдво». Ми переконані – наше співробітництво буде вдалим і приємним!